BEZPIECZEŃSTWO DANYCH


przechowywanych w aplikacji BHPin


1. Szyfrowanie danych

Hasła i identyfikatory, które wpisują Państwo do aplikacji BHPin przekazywane są w formie zaszyfrowanej, przy użyciu protokołu SSL z 256-bitowym kluczem szyfrującym. Takie rozwiązanie jest wykorzystywane również w kontach bankowych z dostępem do internetu. Ochrona transmisji danych w kanałach informatycznych oparta jest na nowoczesnych standardach ochrony przekazu informacji w Internecie.


2. Kopie zapasowe

Dane przekazywane do aplikacji BHPin są systematycznie archiwizowane na specjalnych serwerach typu klastrowego. Dzięki temu rozwiązaniu, Państwa dane nie zostaną utracone. W odróżnieniu od programów trzymanych na dyskach komputerów awaria dysku twardego czy wirus komputerowy nie spowoduje utraty danych.


3. Certyfikat SSL

Mają Państwo pewność, że dane wprowadzone do aplikacji BHPin nie dostaną się w niepowołane ręce. Wszystko to dzięki szyfrowaniu połączeń z BHPin protokołem SSL, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo danych wymienionych między serwisem i Klientem. Połączenie z aplikacją BHPin jest szyfrowane programowo już na poziomie przeglądarki internetowej, dzięki czemu nie ma możliwości połączenia się z witryną w sposób niezabezpieczony. Certyfikat jest autoryzowany przez firmę Cloudflare, Inc., lidera wśród firm świadczących usługi hostingowe.


4. Aktualne oprogramowanie

Na gwarancję bezpieczeństwa systemu aplikacji BHPin składa się nowoczesne zaplecze technologiczne. Zespół ekspertów BHPin jest na bieżąco z najnowszymi standardami w zakresie bezpieczeństwa, które następnie są wdrażane, aby zapewnić najwyższą jakość usług świadczonych przez internet.


5. Infrastruktura w chmurze

Dane, które wprowadzają Państwo do aplikacji BHPin są przechowywane na dedykowanych serwerach firmy Amazon Web Services, która zaliczana jest do najwyższej klasy dostawców.